مرداد ۲۴, ۱۳۹۹

زنی که دو نیم شده بود، دوباره زنده شد! +عکس

تو یه عملیات نادر جراحی، پزشکان ، بدن یه زن گرفتار به سرطان رو بطور کامل از ناحیه کمر به دو نیم کرده، یکی از پاها و بخشی از لگن خاصره اونو جدا کردن و بعد دو بخش نامبرده رو به هم پیوند دادن.

به گزارش ایرانتو “جنیس اولسون” که ساکن شهر وینی پگ در استان منیتوباست، الان پس از بهبودی ، روی ویلچر به زندگی خود ادامه میده.

اولسون دلیل تن دادن به اینجور عمل خطرناکی رو ، عشق به همسر و دو بچه خود اعلام کرد.

ایشون اضافه کرد من شنیده بودم از هر ۴ نفر، یه نفر گرفتار به سرطان می شه و تعداد خونواده ما هم ۴ نفر بود! … اگه یه نفر از بهشت می اومد و ازم می پرسین:” یکی از شما چهار نفر باید به سرطان گرفتار شید، شک نداشته باشین من خودمو انتخاب می کردم، چون حاضر به دیدن درد و رنج همسر و فرزندانم نیستم.”

ماجرای خانوم السون که از برنامه پربیننده “Today’s Show” شبکه NBC آمریکا پخش شد، الهام قسمت بزرگی از بیماران سرطانی گشته.

ایشون در سن ۲۸ سالگی که دخترش متولد شده و باردار پسرش بود، احساس درد شدیدی در ناحیه کمر داشت که تصور می کرد به وجود اومده از طریق حاملگی باشه، اما کم کم دردها به اندازه ای شدید شد که شبا نمی تونست بخوابه.

دکتر اون پس از آزمایش، خبر شوک بیاری رو به اون داد. السون یه تومور سرطانی بزرگ در استخون لگن خاصره خود داشت.

یه مدت پس از وضع حمل، السون به مدت ۲۰ ساعت، در کلینیک مایو در آمریکا، تحت عمل جراحی قرار گرفت و مدت یه سال هم زمان برد تا به کمک همسر و بچه هاش، زندگی روزمره خود رو با وضعیت جدید هماهنگ سازه.

اضافه می شه، خبرنگاران رسانه های جور واجور، واسه مدتا در انتظار انجام مصاحبه با اون بودن ، اما آخرسر ایشون امروز راضی شد، درباره تجربه عجیب زندگی خود، با رسانه ها حرف بزنه.

منبع: ksabz.net

جمع آوری: آلامتو