مرداد ۲۴, ۱۳۹۹

زنده شدن زن ۹۲ ساله پس از مرگ!

زنده شدن مرده

در اتفاقی باورنکردنی در آلمان زن ۹۲ ساله ای که تموم علائم حیاتی اش از کار افتاده و مرگش بوسیله دکتر اعلام شده بود، زنده شد! البته ۲ روز بعد این پیرزن آلمانی دوباره جون خود رو از دست داد و دیگه زنده نشد.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: این زن پس از اینکه از خواب مرگ بیدار می شه، شروع به سروصدا و جیغ زدن می کنه. ماجرا از این قراره که این خانوم سن بالا علائم حیاتی خود مثل نبض و تنفس رو از دست می دهد و دکتر هم که از بازگشتش قطع امید می کنه، مرگ اون رو اعلام می کنه؛ اما وقتی که این زن رو واسه آماده شدن مراسم ترحیم به سردخانه منتقل می کنن، یکی از کارگران سردخانه صدای جیغ و داد اون رو تشخیص می دهد و متوجه می شه که اون هنوز زنده س. هرچند این خانوم دو روز بعد در اثر آسیب قلبی درگذشت و این حادثه فقط یکی دو روزی مراسم ترحیم اون رو به عقب انداخت؛ اما این اتفاق به یه حیرت زدگی تبدیل شد و پزشکش رو هم تا مرز اخراج از کار و حتی زندان کشوند.

البته این اولین باری نیس که در جهان اینجور اتفاق های وحشتناکی رخ می دهد. سال گذشته هم این حادثه واسه پیرزنی ۹۱ساله در لهستان اتفاق افتاد. این خانوم هم بوسیله دکتر مرده اعلام می شه و حتی ۱۱ ساعت هم در سردخانه می موند؛ تا اینکه در آخر عده ای متوجه می شن که بدن اون تکون می خورد!

در قرن های ۱۸ و ۱۹ واسه حل این مشکل و جلوگیری از این دفن های زودرس از «تابوت های ایمن» استفاده می کردن و این نشون می دهد که این، یه ترس تاریخیه!

هرچند به درستی مشخص نیس که ترس بیدار شدن تو یه سردخانه بیشتره یا کار کردن در سردخانه ای که در اون مرده ای زنده می شه یا حتی ترس از زنده به گور کردن کسی که هنوز نفس می کشد!

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

noindex خبرگزاری مهر