زنان و دختران طعمه مرد تبهکار برای دستبرد به طلافروشی ها

news

مرد تبهکار که پس از آشنایی با دختران و زنان جوون با فریب اونا، از طعمه های خود واسه سرقت در طلافروشیا استفاده می کرد دستگیر شد.

به گزارش آلامتو به نقل از مهر، ۱۷ اسفند سال گذشته صاحب یکی از طلافروشیای خیابون ۱۵ خرداد در تماس با  مرکز فوریتای پلیسی ۱۱۰ خبر از سرقت ۵ عدد سکه تموم بهار آزادی از طرف یه زن و شوهر جوون داد .

با حضور مأموران در محل و انجام بررسیای اولیه مشخص شد که زن جوونی از طرف صاحب مغازه طلافروشی و همکارانش به عنوان همسر دزد متواری دستگیر و این در حالیه که این زن مدعی بود که فرد متواری هیچ نسبت خانوادگی با اون نداشته .

با انتقال زن جوون به کلانتری ، ایشون در اظهارات خود به مأموران گفت : فردی به نام رضا – که از محل طلافروشی متواری شد –  قصد جفت و جور یه وام واسه منو داشت . در بین رفتن به راه محل دریافت وام ، این شخص مدعی خرید تعدادی سکه طلا  شد و ازم درخواست کرد تا واسه خرید سکه و به همراه ایشون به طلافروشی مراجعه کنم . در داخل مغازه ، ایشون پس از گرفتن سکه ها و به بهونه دیدن طلاهای پشت ویترین مغازه به همراه سکه ها و در حالیکه من در داخل طلافروشی حضور داشتم از مغازه خارج و پنهون شد .

صاحب مغازه طلافروشی هم در اظهارات به مأموران گفت : فردی که مبادرت به سرقت سکه ها کرد ، در زمان حضور در داخل طلافروشی این زن رو همسرش معرفی و ایشون هم هیچ اعتراضی به این مطلب نکرد . همین موضوع باعث شد تا من هم به اونا اعتماد کرده و تعداد ۵ سکه طلا رو تحویل اونا دهم .

دستگیری متهم سابقه دار

مأمورین تیم جستجو خاص کلانتری با در نظر گرفتن این روش و شگرد سرقت و بررسی دوربینای مداربسته طلافروشی موفق به شناسایی یکی از مجرمین سابقه دار در مورد سرقت شدن که بارها به همین روش و شگرد مبادرت به سرقت از طلافروشی کرده بود . با شناسایی این متهم به نام محمدرضا ۳۸ ساله و شناسایی مخفیگاه ایشون در خیابون پیروزی ، خیابون پرستار ، ایشون از طرف مأموران تیم جستجو خاص کلانتری ۱۱۳ بازار دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

با انتقال متهم به پایگاه هفتم آگاهی و بررسی سوابق ، ایشون به عنوان یکی از مجرمین سابقه دار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ و با بیشتر از هفت فقره سرقت بدین روش و شگرد مورد شناسایی قرار گرفت . بخاطر این هماهنگیای لازم انجام و متهم با در نظر گرفتن تعدد سوابق خود در پایگاه یکم آگاهی و واسه ادامه  تحقیقات در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

بررسی سوابق متهم حکایت از اون داشت که “محمدرضا”  پس از آخرین دستگیری ، با تأمین قرار وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی ، در بهمن ماه سال گذشته از زندان آزاد و دوباره سرقتای خود رو از راه طرح آشنایی با دختران و زنان جوون واسه به کار گیری اونا در سرقتا رو شروع کرده .

سرهنگ کارآگاه رحیم فرزام ، رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با در نظر گرفتن سوابق متهم در ارتکاب سرقتای مشابه و واسه شناسایی دیگه مالباختگان احتمالی  که در همین مدت چند ماهه از زمان آزادی متهم ، از طرف متهم مورد سرقت ، فریب و یا کلاهبرداری قرار گرفتن دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از طرف بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه یه تهران صادر شده. بخاطر این از تموم شکات و مالباختگان  دعوت می شه تا واسه پیگیری شکایات خود به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابون نیاوران – سه راه یاسر مراجعه کنن .

پسری که واسه دفاع از دختر جوون به قتل رسید

قاتل “آتیلا کوچولو” پای چوبه دار

noindex

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *