شهریور ۳۱, ۱۳۹۹

معرفی اپ آفر؛ راهی برای با خبر شدن از بهترین تخفیف های فروشگاه های اینترنتی

برابر آخرین آمار منتشر شده، الان بیشتر  از ۱۰ هزار فروشگاه اینترنتی در کشورمون مشغول فعالیت هستن. با در نظر گرفتن این آمار میشه گفت که فروشگاه های اینترنتی کشور دست کم از نظر تنوع کالا و پوشش نیازای جور واجور مردم روند مثبت و رو به رشدی رو طی می کنن. اما متأسفانه از بعضی جنبه ها شرایط خیلی مناسبی رو در فروشگاه های اینترنتی نمی بینیم.

تقریبا ۹۷ درصد فروشگاه های اینترنتی کشور مجوزهای لازم واسه فعالیت رو ندارن و این یعنی بر خلاف تنوع بالای کالا، نظارت درستی بر قیمتا و کیفیت خدمت رسانی این فروشگاه ها نمی شه. پس در اینجور پریشون بازاری اگه میان قیمت یه تلفن هوشمند مشخص در دو فروشگاه اینترنتی اختلافی دویست هزار تومانی ببینین، اصلا نباید تعجب کنین.

اما حالا خوبیش اینه در این شرایط بد، هستن اپلیکیشنایی که می تونن شما رو واسه خریدی مقرون به صرفه از معتبرترین فروشگاه ها راهنمایی کنن. «آفر» که امروز معرفی می کنیم با همین هدف به دیوایسای اندرویدی پا گذاشته. محصول تیم راهکارهای هوشمند ضمن این که امکان مقایسه و تحلیل قیمت جنسای جور واجور در فروشگاه ها رو براتون جفت و جور می کنه، راه حل خوبی واسه باخبر شدن از تخفیفای خاص هم هست.

آفر واسه اینکه شما رو به این اهداف برسونه، خدماتش رو در سه بخش جدا از هم ارائه کرده. بخش اول «همه آفرها» است که در اون به لطف رابط کاربری پرداخته شده و طبقه بندی اصولی اپ می تونین به مقایسه قیمت کالای مد نظرتون در تموم فروشگاه ها بپردازید. این جستجو رو می تونین در ۱۴ دسته جور واجور کالا (وسایل الکترونیکی، وسایل خونه و …) بکنین که هر کدوم به چند زیر مجموعه تقسیم بندی می شن.

در آفر امکان جستجوی کالا به طور دستی رو هم دارین. مثلا با وارد کردن کلید واژه «آیفون ۷» می تونین مقایسه سریعی از قیمت اون در فروشگاه های اینترنتی داشته باشین. در صفحه مربوط به هر کالا، ضمن مقایسه قیمت اون با بقیه فروشگاه های می تونین مشخصات کامل اونو دیده و به تحلیل خوبی از وضعیت قیمت اون در بازار برسین.

آفر واسه رسیدنتان به این هدف قیمت قبل و بعد از تخفیف، قیمت کف بازار و میانگین قیمت در تموم فروشگاه ها رو روی نمودار به نمایش میذاره. هم اینکه نمودار روند افزایش یا کاهش قیمت هم می تونه شما رو واسه خرید کالا در زمان مناسب راهنمایی کنه.

اما با وجود باخبر شدن از کف قیمت بازار، شاید بخواین که واسه رسیدن قیمت کالا به حدی مشخص بازم صبر کنین. آفر به لطف توانایی «آلارم» می تونه هر موقع که قیمت محصولی به حد ایده آل تون رسید، شما رو با اخطار از این موضوع با خبر کنه تا خرید رو در لحظه مناسب بکنین.

اما به جز تحلیل و مقایسه قیمت، آفر در بخشی به اسم «کهکشانیا» شما رو در جریان بهترین تخفیفا هم میذاره. تیم پیشرفت دهنده اپ امکانی براتون جفت و جور کرده که تخفیفا رو در بازه های جور واجور جستجو کنین: از ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومن، از ۲۰۰ تا ۵۰۰، از ۵۰۰ تا یه میلیون و بیشتر. هر چند خود اپلیکیشن بهترین تخفیفای روز رو به طور دستی در صفحه کهکشانیا براتون گلچین می کنه تا اگه به مورد خوبی برخوردید وقت تون رو خیلی تلف نکنین.

و در آخر بخشی به اسم «پیشنهادهای ما» جاییه که جذاب ترین جنسا به وسیله سردبیران آفر به شما ارائه می شن. حالا خوبیش اینه پیشنهادهای این بخش هر روز تغییر می کنن و معمولا کالاهایی رو در بر می گیرن که مردم احتیاج بیشتری به اونا دارن.

در کل آفر با جفت و جور کردن امکان تحلیل و مقایسه قیمت کالا در بازار، و البته اطلاع رسانی تخفیفا از فروشگاه های معتبر، اپلیکیشن خوبیه واسه این که در خریدهای اینترنتی سرتون کلاه نره، ضمن این که آگاهی بیشتری بر نوسانات بازار داشته باشین.

البته این رو هم بگیم که در مقایسه با اپلیکیشنای حریف، هنوز فروشگاه های زیادی در آفر پشتیبانی نمی شن و جای خالی بعضی دسته بندیا رو در اون احساس می کنین، اما میشه امید داشت که با به روز رسانیای بعدی تماشاگر پیشرفت اپلیکیشن و سرویس دهی بهتری به کاربران در اون باشیم.

دانلود از کافه بازار