شهریور ۳۱, ۱۳۹۹

زیتلوس؛ خرید اینترنتی ساعت

زیتلوس zeitlos

باتوجه به دنیای رقابتی امروز بعضی وقتا واسه تشخیص اجناس اصل از تقلبی به مشکل بر میخوریم یکی از کالاهایی که تشخیص اصل از تقلبی اون بسیار مشکله کالای ساعت هستش که به طور کاملً تخصصی بوده و

افراد بعضی وقتاً هزینه زیادی واسه خرید یه ساعت می پردازن و فکر می کنن که محصول اصل رو خریدن اگر فقط هزینه محصول اصل رو دادن و اکثراً کالای تقلبی تحویل می گیرن.

به کار گیری آلیاژهای نامرغوب در ساعتای تقلبی منتهی به ایجاد حساسیتای پوستی واسه افراد می شه و هم اینکه یکی از دلایل به وجود اومدن سرطان پوست تماس پوست آدم با فلزات ناخالصه که این پروسه در نتیجه تعرق پوست و آمیخته شدن(عکس العمل شیمیایی) با این فلزاته.

حتماً واسه شما یا یکی از نزدیکان شما اتفاق افتاده که در اثر به کار گیری بعضی فلزات نامرغوب ، پوست بدن اونا دچار التهاب شده باشه که این نتیجه به کار گیری فلز نامرغوب در ساخت اون کالا هستش. موضوع قابل توجه اینکه در خیلی از مواقع بدن آدم نسبت به این موضوع مقاومت نشون داده و علائم و هشدارهای ظاهری نشون نمی ده که فرد متوجه نبود کیفیت ساخت اون کالا شه و در نتیجه به به کار گیری اون محصول ادامه میده اگر مضرات استفاده بازم هست و مشکلات جدی کم کم به فرد منتقل می شه.

یکی از مسائلی که میشه قیمت یه ساعت رو به کمترین اندازه برسونه به کار گیری مواد بازیافتی و خیلی بی کیفیته که موقع خرید غیر قابل تشخیص واسه مصرف کنندگانه و با آبکاری و پوشش مقاوم ظاهر محصول رو قشنگتر نشون داده و کیفیت ناجور از

چشم مصرف کننده مخفی می مونه این نوع فلزات دچار اکسید شدن با عرق دست می شن در نتیجه عمر اونا کوتاه بوده و هیچ ضمانت و خدماتی رو هم شامل نمی شن.

در دنیای امروز مدگرایی یکی از اصول اصلی زندگی هستش. این وسط برنده هایی که قدرت ارائه تنوع اجناس رو به مشتریان خود دارن نسبت به بقیه رقبا موفق تر هستن ولی مشکل اصلی مصرف کنندگان نبود وجود بودجه کافی واسه جفت و جور اوناس.

هم جهت با مشتری مداری واسه اولین بار در ایران شرایطی رو آماده کرده تا مشتریان زیتلوس بتونن ساعت زیتلوس خود رو با یه ساعت جدید زیتلوس تعویض کرده و از ۴۰% تخفیف وفاداری بهره مند گردند.

اینجاش خیلی مهمه که این ویژگی هیچ شرط وقتی و تعدد تکرار نداره.

در کشورای در حال پیشرفت همیشه خلاٌ وجود اطلاعات کافی در مورد صنایع جور واجور دیده میشه.کشور ما هم از این قانون مستثنی نیست.

هر چی قدر جنسا از پیچیدگی بیشتری بهره مند باشن نیاز به اطلاع رسانی در مورد اونا بیشتر احساس می شه. ساعت با در نظر گرفتن ویژگیای تکنولوژیکی مد و کیفیتی یکی از محصولاتیه که منبع تخصصی خاصی مربوط به اون در ایران وجود نداره.

زیتلوس به عنوان اولین برند ساعت سوئیسی در ایران به صورت تخصصی خدمات اطلاع رسانی و مشاوره خرید رو اولویت خود قرار داده و به صورت آنلاین و به طور کاملً رایگان این خدمات رو در اختیار مشتریان خود قرار میده.

مرغوبترین نوع فلزی که در ساعته های زیر ۱۰ میلیون تومن استفاده می شه استیل ۳۱۶Lه که همونطور که میدونید استیل ترکیب فلزات نیکل ، کروم ، آهن ، … هستش که در استیل ۳۱۶L ، فلز نیکل که واسه سلامتی مضره از اون خارج گردیده.

البته این کار به دلیل سخت تر شدن فلز پروسه تولید رو مشکل تر می کنه اما تولید کنندگانی که واسه حقوق مصرف کنندگان ارزش قائل هستن سلامت مصرف کننده براشون مهم بوده و این سختی رو به جون می خرن.

الان و ٧٠ هزار تومن هدیه بگیرین.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

خرید اینترنتی فروشگاه اینترنتی