مهر ۳, ۱۳۹۹

زیباترین کاخ های اروپا + عکس

اروپا پر از جاذبه های توریستیه که خیلی از اونا جاذبه های مدرن حساب می شن اما بعضی از زیباترین و قدیمی ترین کاخهای جهان هم در این قاره قرار دارن.

هادی معیری نژاد- این کاخها نشون دهنده اهمیتیه که اروپاییان به میراث فرهنگی و اماکن تاریخی خود نشون میدن خیلی از این کاخها در برابر رطوبت و تخریب هستن اما معماری علمی و از اون مهم تر حفاظتای دقیق باعث شده که این کاخهای قشنگتر بعد از چندین قرن هنوز پا بر جا و میزبان توریستهای زیادی در طول سال باشن. در ادامه ۵ تا از زیباترین قلعه های اروپا معرفی می شه.

کاخ شنونسو فرانسه

این کاخ یکی از زیباترین کاخهای فرانسه در شهر شنونسو نزدیک پاریسه درخشش این کاخ در آب از مناظر مثال زدنیست در این کاخ یه سری از نقاشیها مبلمان و آثار هنری دوران رنسانس نگه داری می شه.

نوشوانشتاین آلمان

این قلعه قرن نوزدهمی آلمان که صورتی مانند کاخ پریان داره الهام قسمت بزرگی از قلعه ها در انمیشنای معروف مثل زیبای خوابیده و سیندرلا بوده این قلعه پس از مرگ شاه لودویک واسه بازدید عمومی باز شده.

قلعه میراماره ایتالیا

این قلعه قشنگتر هم با سبکی التقاطی و البته قابل توجه به قرن نوزدهم تعلق داره و در سال ۱۸۶۰ به پایان رسیده. این کاخ در منطقه تریستا مشرف به دریای آدریاتیک قرار داره.

قلعه آشفورد ایرلند

این قلعه بسیار قدیمی مربوط به قرن سیزدهمه اما خوب مواظبت و بازسازی شده طوری که در اون از بازدید کنندگان پذیرایی اشرافی می شه و مناظر دور و بر اون بسیار قشنگتر و روح نوازه.

قلعه پراگ جمهوری چک

یکی از بزرگترین قلعه ها و البته زیباترین اونا در پراگ قرار داره .

منظره این کاخ در شب بسیار چشم نوازه البته این کاخ بسیار قدیمی در قرن ۱۶ ام دچار آتیش سوزی شد و قسمت اون نابود شد اما بعد از بازسازی اینک از زیباترین چشم اندازه های اروپاست.

لیست زیباترین جزایر و سواحل اندونزی

۲۰ جاذبه گردشگری برتر آسیا

تور آلمان تور ایتالیا تور فرانسه جهانگردی کاخ