تیر ۱۸, ۱۳۹۹

زوج گمشده، مدفون در حیاط پشتی خانۀ خود

supri1این کشف وحشتناک یه ماه پیش اتفاق افتاد، یعنی وقتی که جنازۀ یه زوج پیر که ۱۵ سال پیش به شکل مرموزی پنهون شده بودن از حیاط پشتی خانۀ خودشون بیرون کشیده شد.

حالا دختر این زوج و شوهر اون متهم به قتل اونا شدن.

ویلیام و پاتریشیا وایچِرلی، دریانوردی بازنشسته و همسر اون که اگه زنده بودن حالا ۱۰۰ و ۷۹ ساله بودن، سال ۱۹۹۸ در حومۀ منزفیلد در میانۀای انگلستان پنهون گشتن.

پلیس، بعد از اینکه پیغامی پنهونی در مورد یه حادثه، در خانۀ این زوج در زمان گمشدن اونا، گرفت شروع به حفر باغِ پشت خونه کرد.

پس از پیدا شدن اجساد، سوزان ادواردزِ ۵۵ ساله، و شوهر اون، کریستوفرِ ۵۷ ساله، به اتهام قتل دستگیر شدن و تا زمان مشخص شدن بیگناهی خود در زندان بسر میبرن.

طبق گفتۀ همسایه ها، بعد از اینکه واچرلیا پنهون شدن، شایعه هایی در محله و در بین آشنایان اونا پخش شد مبی بر اینکه این زوج به ایرلند یا به کنار سواحل جا به جایی مکان کردن.

مسالۀ مرموز دیگه، اینه که تعدادی از آشنایان اونا اعلام داشتن که تا اواخر دو سال پیش، اونا هنوز کارتای شادباش کریسمسی دریافت می کردن که به ظاهر از راه این زوج نوشته و فرستاده شده بوده.

پلیس منتظر نتیجۀ تستای گرفته شده تا بتونه تائید کنه که این باقی مونده ها واسه بیل و پاریشیا هستن، اما کارآگاهان بخش جنایی اطمینان دارن که این اسکلتا واسه این دو هستن.

طبق گزارشات، تستای اولیه مشخص کرده که به هر دوی این افراد شلیک شده.

کارآگاهان به دنبال هر کسی هستن که این زوج رو می شناخته یا در نزدیکی اونا زندگی می کرده، و می تونه اطلاعات بیشتری در این مورد در اختیار اونا بذاره.