مهر ۵, ۱۳۹۹

زنی که به پسر بچه ۴ ساله تجاوز کرد+ عکس

یه زن از اهالی ایالت اوهایوی آمریکا که متهم به تجاوز به یه پسربچه ۴ ساله و تصویر ورداری و منتشر کردن آنلاین صحنه های اعمال وحشیانه خود در شبکه های اجتماعیه، بوسیله پلیس دستگیر شد.

به گزارش آلامتو به نقل از جام جم آنلاین ؛ زن ۲۰ ساله ای به نام «ایندیا کایرکسی» از اهالی شهر سینسیناتی آمریکا به جرم تجاوز جنسی به پسر بچه ای ۴ ساله که در اوایل ماه گذشته انجام شده بود، بازداشت شد.

هنوز انگیزه این زن از انجام این عمل جنون آمیز که ویدئوی اون رو هم در شبکه اجتماعی منتشر ساخته، مشخص نشده. این زن تبهکار، فیلم عمل مجرمانه خود رو بوسیله اپلیکیشن استریم زنده ویدئویی به نام پریسکوپ ضبط و در تاریخ ۴ ژانویه امسال در شبکه اجتماعی منتشر کرده.

زنی که به پسر بچه 4 ساله تجاوز کرد

یه کاربر این اپلیکیشن در یکی از ایالت های دیگه آمریکا با مشاهده فیلم صحنه های وقوع جرم، اون رو به پلیس گزارش کرده.

طبق این گزارش دادگاه به خاطر جلوگیری از جریحه دار کردن افکار عمومی مراحل قضاوت و مدارک این پرونده رو پنهونی اعلام کرده.

به گزارش یکی از مقامات قضایی محلی ناحیه همیلتون، کایرکسی با قرار بازداشتی به مبلغ ۳۵۰۰۰۰ دلار در زندان به سر می برد.

از زمان بازداشت متهم یکی از اقوام اون که حاضر به صحبت با پلیس شده از مقامات پلیس خواسته س که با کایرکسی مثل یه مریض روانی رفتار کرده و مشابه با متجاوزان جنسی به کودکان با اون برخورد نکنن.

این فرد که خواسته تا اسمش معلوم نشه در مصاحبه با شبکه خبری سینسیناتی اعلام داشته که کایرکسی هنگام وقوع جرم در شرایط روحی خاصی به سر می برده و نیاز به مراقبت خاص داشته و عمل زشتی که از ایشون سر زده در حالت عادی واقعا از اون بعیده.

زنی که به پسر بچه 4 ساله تجاوز کرد

طبق گزارشات رسیده، کایرکسی هنوز واسه محاکمه در دادگاه حاضر نشده.

سرزنش قربونی چیه؟

مشکلات زندگی یه قربونی تجاوز جنسی

تجاوز جام جم آنلاین خبرهای داغ روز