زندگی سخت برادرانی که از کمر متصل هستند +عکس

twin-brother1

نمونه های زیادی از عجایب موقع تولد نوزادان در دنیا بوده. کودکانی عجیبی که زندگی سختی دارن و باید به شکلی بسیار عجیب روزگار سپری کنن. یکی از این نمونه ها زندگی افرادیه که به شکلی به هم وصل شدن.

“شیوانا و شیورام”  برادرانی هستن که از اول تولد با مشکلی بسیار عجیب درگیرن. این دو از ناحیه کمر بهم وصلن هر دو با هم تو یه سری پا مشترک هستن. در نگاه اول زندگی اونا نشدنی به نظر می رسه.

این دو حالا ۱۲ ساله که کنار هم زندگی می کنن و مشکل زیادی با همدیگه نداشتن طوری که پزشکان و حتی خونواده اونا هم باور نمی کنن این دو چقدر با هم هماهنگ هستن واسه انجام کارای بسیار سختی مانند شست شو یا پوشیدن لباس.

دو داداش راز خود رو در این می دونن که انگاری هیچ وقت از هم جدا نبوده ان و دوست هم ندارن به اون حالت برسن به خاطر همین دوست دارن تا اخر عمر همانجور که به دنیا اومده ان بمیرن. این دو تو یه روستای کوچیک به نام “رایپور” در مرکز هند زندگی می کنن.

نکته باحال اون هستش که در داهات بدون هیچ موردی این دو پذیرفته شدن و حالا همه اونا رو می شناسن. دکترها باور دارن اونا از خیلی از آدما سالم تر هستن و می تونن عمر طولانی هم داشته باشن.  این دو واسه دویدن معمولا از دست و پاها استفاده می کنن به خاطر همین به “برادران عنکبوتی” معروف شدن.

twin-brother2 twin-brother3

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *