مرداد ۲۲, ۱۳۹۹

زنده ماندن مردی با یک نیزه در چشم + عکس

بعضی وقتا بعضیا دچار حوادثی می شن که تنها میشه معجزه خدا رو در اون دید. یه چند وقت پیش مردی با اینکه نیزه ای وارد سرش شد به شکل معجزه آسایی جون سالم به در برد.

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران، عکسای ایکس – ری بعضی وقتا پرده از دلایلی بر میدارند که شاید خیلی از پزشکان با دیدن ان حیرت زده شن. این بار عکس مردی برزیلی باعث جلب نظر همه مردم دنیا شد.

“برونو بارسلو” مرد ۳۴ ساله ایه که چندنی بپیش در حالی که اسلحه ماهیگیری اش رو تمیز می کرد دچار حادثه ای کشنده شد. نیزه ماهیگیری یهو از اسلحه اون خارج و از چشم چپش وارد جمجمه اون شد.

skull

برونو در این حادثه دچار هیچ آسیب نشد با اینکه مغز اون سوراخ شده پزشکان آسیب مهمی رو در اون شناسایی نکرده ان. نکته باحال اینجاس که اون ۱۰ ساعت پس از حادثه به بیمارستان مراجعه کرده بود که اینم زمان بسیار طولانیه.

پزشکان  پس از یه عمل جراحی ۴ ساعته تونستن نیزه رو از  چشم اون خارج کرده تا اون دوباره زندگی عادی خود رو از سر بگیره. عمل دومی هم واسه بینایی اون انجام شد که با موفقیت به پایان نرسید و بارسلو دید چشم چپش رو از دست داده.

پزشکان می گن تنها چند میلیمتر تا مرگ اون فاصله بوده اما نیزه با برخورد به گوشه چشم کمی منحرف شده و به دستگاه های اصلی مغز اون آسیبی نرسانده س.

skull1

باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز