تیر ۱۶, ۱۳۹۹

زنده ماندن مردی با یک قیچی در سرش +عکس

یه چند وقت پیش یه مرد مکزیکی در حالی که یه قیچی در چشمش فرو رفته بود، با خونریزی بسیار زیاد به یکی از بیمارستانای شهر مراجعه کرد و با آخر ادب از انا درخواست کمک کرد در حالی که در این شرایط معمولا همه در اضطراب بسیاری هستن.

“آسویدو مونروی” مرد ۳۲ ساله ایه که حالا به نام “آقای باشخصیت” شناخته می شه. دوستان ایشون که همراه اون به بیمارستان اومده ان دلیل اصلی این ماجرا رو یه درگیری ساده فقط به خاطر ادب این مرد اعلام کردن.

Jonas_Acevedo1

یکی از دوستان “اقای باشخصیت” میگه: یه چند وقت پیش در رستوران در حال غذا خوردن بودیم که یه نفر که آشنایی دوری با مچروح داشت از راه رسید و با متلکای جور واجور شروع به تحریک “آسویدو” کرد اما در این کار موفق نبود.

:” این مرد عصبانی با دیدن آرامش “اسویدو” عصبی تر شد و شروع به کتک کاری دوست ما کرد و یهو با یه چاقو که از جیبش خارج کرد به سر ایشون ضربه ای وارد کرد ومتواری شد. “

اون در مورد برخورد پرستاران هم میگه:” اول اونا با در نظر گرفتن ادب دوست من فکر کردن که یه شوخیه اما وقتی که ایشون به خاطر از دست دادن خون زیاد از حال رفت تازه این ماجرا رو باورکرده و اونو به اورژانس رساندند.”

ایشون پس از یه عمل جراحی سلامت خود رو به دست آورده در حالی که پزشکان باور داشتن که این ماجرا می تونست به قیمت جون اون تموم شه.

قیچی در سر

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز