مرداد ۲۴, ۱۳۹۹

زنده شدن پیرمرد هندی لحظاتی قبل از سوختن! + عکس

یه پیرمرد هفتاد ساله در شمال هند، لحظاتی قبل از سوزوندن جسدش در مراسم ختم، دوباره به زندگی برگشت.

ماجرای پیرمرد هفتاد ساله هندی نه فقط آشنایان و دوستانش رو شوکه کرد، بلکه داستان زنده شدن ایشون فقط لحظاتی قبل از سوزوندن جسدش به گوش هرکسی که رسید، شوک آور بود.

به نوشته روزنامه دیلی میل چاپ انگلیس، “دیباک سینگ” از هیچ مریضی صعب العلاجی رنج نمی بره، بلکه در سلامت کامل بود و هر روز واسه شخم زدن زمین به مزرعه خود در ایالت راجستان در شمال هند می رفت. اما یه روز در مقابل منزلش یهو از هوش رفت، خونواده اش دکتر رو فراخواندند و پس از معاینه مشخص شد که قلب ایشون از کار افتاده و دکتر مرگ اون رو اعلام کرد.

 

 

خونواده این پیرمرد هندی هم تدارکات لازم واسه برگزاری مراسم تدفین طبق تعالیم هندویی رو شروع کردن و پس از این که اون رو روی تختی خوابوندن، روی اون یه تیکه پارچه انداخته و تعدادی چوب هم در زیر جسد ایشون قرار دادن تا جسد اون رو آتیش بزنن، اما اون چیزی که اتفاق افتاد بیشتر از مرگ پیرمرد، خونواده رو شوکه کرد.

 

 

به نوشته این روزنامه انگلیسی، لحظاتی قبل از سوزوندن جسد این مرد هندی، بابابزرگ شروع به حرکت کرد؛ چون صدای گریه و زاری اعضای خونواده، اون رو بیدار کرده بود و اینجوری همه فهمیدن که ایشون بازم زنده س و برخلاف تشخیص دکتر فقط واسه یه مدت از هوش رفته بوده.

خارج کردن ۴۰ چاقو از معده یه مریض!+عکس

گرمای هوا خیابون های هند رو ذوب کرد!+عکس

اخبار هند العالم