شهریور ۲۸, ۱۳۹۹

زنده شدن مرد روسی ساعاتی پس از مرگ!

wow

یه تشخیص پزشکی اشتباه موجب شد تا مردی روس که از شدت مستی بیهوش شده بود، یه مدت رو در سردخانه و در میان مردگان بگذرونه. این مرد به دلیل مصرف زیاد الکل تو یه مهمانی از هوش رفته و به اشتباه به یه سردخانه منتقل شده بود.

به گزارش دویچه وله، یه مرد روس به دلیل تشخیص اشتباه کادر پزشکی، در حالی که فکر می رفت با زندگی وداع گفته، تو یه سردخانه و در میان مردگان چشم گشود. این مرد پس از اینکه تو یه مهمانی مقادیر زیادی ودکا نوشید، از حال رفت و بیهوش شد.

دوستان ایشون با دیدن این صحنه با اورژانس تماس گرفتن. پس از رسیدن آمبولانس به محل و معاینه مرد، تیم پزشکی به این نتیجه می رسد که دیگه واسه ارائه هر گونه کمکی دیر شده و مریض دار فانی رو وداع گفته. پس از حصول این نتیجه جسد مرد به سردخانه منتقل و در میان دیگه اجساد جای داده می شه.

پس از یه مدت اما مرد روس بهوش میاد و خود رو در میان مردگانی پیدا میکنه که دور تا دور اون قرار داده شده بودن.

روزنامه Khasanskiye Vesti به نقل از یه مقام پلیس می نویسه که این مرد هر چند هنوز به دنبال مستی به وجود اومده از طریق مصرف الکل، هوش و حواس درستی نداشته و نمی دونسته که دقیقا چه اتفاقی اتفاق افتاده، اما به سرعت درمی یابد که در مکانی خیلی زیاد عجیب و ترسناک هست. ایشون بعد با مشت و فریاد و کوبیدن به درهای سردخانه تلاش می کنه تا توجه کسی رو به خود جلب کنه.

فریاد و جیغ و داد این مرد اونقدر زمان میبره که نگهبان وحشت زده سردخانه با پلیس تماس گرفته و درخواست کمک می کنه.

این مرد روس پس از “رستاخیز” و آزادی اش از جمع مردگان به همون مهمانی برمیگرده که اونو روونه سردخانه کرده بود تا عیش و نوش رو در میان دوستانش که در غم از دست دادن ایشون با شدتی بیشتر از قبل به میگساری مشغول بودن، از سر بگیره.

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

دویچه وله