مرداد ۱۷, ۱۳۹۹

زندانی شدن اختیاری برای رهایی از استرس +عکس

Prison-Inside-Me

در دنیای امروز به چیزی عادی تبدیل شده و آدمای بسیاری رو می تونه دید که دچار این مشکل شدن و حتی خود ما که الان در حال خوندن این مطلب هستیم هم ممکنه دچار استرس باشیم .

روانشناسان تا حالا راه های گوناکون رو واسه درمان این مشکل جهانی پیشنهاد کردن اما همیشه این راه ها به درد بخور نیستن و مردم به سمت روشای عجیب و غریب می رن که یکی از اونا چندیه در کره جنوبی انجام می شه.

کاهش استرس

ثبت نام در زندان کاریه که در کره جنوبی واسه خلاص شدن از استرس انجام میدن. مردم خودشون رو به زندان معرفی می کنن تا استرسای زندگی از اونا دور شده و بتونن پس از یه مدت دوباره زندگی آرامشان رو از سر بگیرن.

“کوون یونگ سئوک” مردی ۴۷ ساله س که ایده اصلی این روش رو ارائه کرده و خونه خود رو هم به یه زندان خلاص شدن از استرس تبدیل کرده. این مرد سال گذشته با صرف ۱۹ میلیون دلار سلولای جور واجور رو در خونه خود ساخت تا پذیرای افراد پر استرس باشه.

در این زندان همه باید وسایل شخصی رو تحویل داده و یونیفرم مخصوص رو به تن کنن بعد به سلولای خود می رون که تنها یه دستشویی، یه روشویی و یه میز کوچیک درون اون قرار گرفته. غذا از روی دریچه ای درون درب به داخل فرستاده می شه و بیشتر اوقات رو باید درون سلول باشن تا تمرکز بیشتری روی زندگی داشته باشن.

در صورت نیاز مراجعین کلاسای آموزشی و رفع استرس هم در محل مخصوص زندان برگزار می شه که شرکت در اونا به زندانیان آرامش میده. هزینه هر دو شب اقامت در این زندان ۱۴۶  دلاره و معمولا کسی بیشتر از این در زندان اقامت نمی کنه .

Prison-Inside-Me2 Prison-Inside-Me6 Prison-Inside-Me4 Prison-Inside-Me3

هنرنمایی یه خلافکار با ملحفه زندان و ژل مو +عکس

۵ فرار عجیب از زندان های معروف

باشگاه خبرنگاران زندان