اندروید هم در اختیار شما قرار می ده. فقط باید مطمئن شید که واسه مرورگر کروم روی هر دو دستگاه از یک حساب گوگل استفاده کرده باشین.

انتقال بوکمارکا به فایرفاکس

مرورگر فایرفاکس کامپیوتر هم گزینه ای داره که اجازه می ده تا بوکمارکای این مرورگر رو با دستگاه اندرویدی خود سینک کنین. اگه این توانایی رو فعال نکردین، با دنبال کردن مراحل زیر می تونین این کار رو انجام بدین:

۱. از کامپیوتر به منوی فایرفاکس برید و گزینه Set Up Sync رو انتخاب کنین. اگه هنوز اکانتی در فایرفاکس ندارین لازمه که اول طبق تصویر زیر، از بخش آپشنا، اقدام کنین:

۲. با اطلاعات کاربری خود وارد حساب فایرفاکس شید تا اطلاعات مرورگر (ازجمله بوکمارکا) با فضای ابری سینک شه. اگه اینجور اکانتی ندارین، با استفاده از خود مرورگر یکی بسازید. سینک شدن اطلاعات مرورگر با فضای ابری بیشتر از چند لحظه زمان نمی برد، پس قبل از رفتن به مرحله بعد کمی صبر کنین تا مراحل سینک کامل شه.

۳. در دستگاه اندرویدی خود اپلیکیشن فایرفاکس رو اجرا کنین. به محض اجرا، سه تب نشون داده می شه، که باید در تب سوم یعنی History اقدام به ورود به حساب کنین. بعد از ورود اطلاعات در این بخش نوشته می شه که شما ۱ دستگاه وصل دارین.

۴. با اتصال فایرفاکس به حساب برابر، روی مرورگر در حالت دسکتاپ، پیامی مشاهده می کنین مبنی بر اینکه دستگاه شما ( اندرویدی یا ios یا غیره) به مرورگر دسکتاپ وصل شده.

به محض دریافت این پیام کلیه اطلاعات مرورگر دسکتاپ در مرورگر موبایل نشون داده می شه.

جمع بندی

مهاجرت از آیفون به اندروید همیشه هم خیلی سخت نیس، ولی تصمیمی که گرفتین ارزش به جون خریدن این سختیا رو داره. با آموزشایی که گفتیم، خیلی آسون می تونین بیشتر اطلاعات مهم و فایلای خود رو به تلفن اندرویدی جدیدتون منتقل کنین. تمرکز این پست بر استفاده از آسونترین روش ها واسه انتقال مخاطبین، تصاویر، ویدئوها، رویدادهای تقویم و بوکمارکا از آیفون به اندروید بود. از روشایی که در این پست گفتیم واسه مهاجرت خود استفاده کردین؟ شما روشای دیگری می شناسین؟ نظرات خود رو با ما در بین بذارین.  • 2
  • ]]>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *