شهریور ۳۱, ۱۳۹۹

انتخاب هدیه واسه خانمها با نکاتی که کمک می کنه طرف تون رو خوشحال کنین "

 

انتخاب هدیه واسه جنس مخالف، می تونه واسه هر کسی رقابت برانگیز باشه. دلیل خیلی راحته!. مردها و زنان نگاه متفاوتی به چیزای مختلف دارن. مجبور دیدگاه خودمون موقع خرید هدیه واسه جنس مخالف می تونه ما رو به دردسر بندازه، چون با این کار چیزایی رو می خریم که فکر می کنیم اون دوست داره، اما شاید از اون خوشش نمیاد. واسه همین در انتخاب بهترین هدیه واسه آقایان و خانوما باید به نکات خاصی توجه شه. اگه می خواید واسه زن زندگی تون هدیه بخرین، چه مخاطب خاص تون باشه، چه مادر، خواهر یا حتی عمه و خاله، بهتره بدونین خانوما دوست دارن هدیه شون چه ویژگیایی داشته باشه. همراه ما باشین، می خواهیم راه ورسم خرید بهترین هدیه واسه خانمها رو واسه تون بگیم.

 

خانوما به عشق و محبت بیشتر از خودِ هدیه اهمیت میدن

من به عنوان یک زن میتونم بعضی مشاهداتم رو با شما در بین بذارم تا بتونین موقع خرید هدیه انتخابای درست تری داشته باشین. طبق تجربه من، خانوما انگیزه شما از هر هدیه رو بررسی می کنن. اهمیت و توجه ای که پشت هدیه مخفی شده معمولا واسه خانوما مهم تر از علاقه شدیدشان به خود هدیهه. ما غافل گیر شدن رو دوست داریم و دوست داریم بدونیم که به ما اهمیت داده می شه. واسه خانوما حتی کمی سعی و توجه اهمیت زیادی داره.

یادتون باشه خانوما همیشه حواس شون به انگیزهاتون هست

چه خانمی که می خواید به اون هدیه بدین مادر یا خواهرتان باشه و چه مخاطب خاص، قوانین خرید هدیه واسه خانمها یکیه. تقدیر از یک خانوم کار سختی نیس؛ اگه واقعا واسه اونا اهمیت قائل شید و بدونین که خانوما چه چیزایی رو دوست دارن. خانوما هدیهای کاربردی رو دوست دارن اما بیشتر دوست دارن هدیهای خاص بگیرن؛ چیزایی که خودشون واسه خودشون نمی خرند. خانوما همیشه ملزومات شون رو تهیه می کنن، اما به کم واسه خودشون چیزای خاص می خرن. اگه بخواهید مقایسه کنین فرق مثل خریدن کیف گران قیمتی که همسرتون عاشقش شده، به جای خریدن کرم ضدچروک واسه اوه. شاید فکر کنین کیف کاربردی نیس، اما اگه اون از اون استفاده می کنه براش کاربردیه. شاید به خاطر نگرانی ای که اون به خاطر چروک شدن پوستش نشون می ده کرم ضدچروک رو خریده باشین، اما با خریدن کرم، این رو به ذهنش متبادر می کنین که اون در نظر شما پیر شده.

۵ نکته که باید موقع خرید هدیه واسه یک خانوم در نظر داشته باشین

خرید هدیه واسه یک خانوم کار پیچید ه ای نیس، ولی اگه مثل مثال قبل دچار اشتباه شید، می تونه نتیجه برعکس داشته باشه. اگه می خواید خودتون رو از اینجور اشتباهاتی دور کنین و همیشه انتخاب خوبی داشته باشین، این چند نکته رو به یاد داشته باشین:

۱. سعی کنین هدیه رو در یک روز معمولی بفرستید

ولنتاین، تولد، سالگردها و تعطیلات زمانایی هستن که همه انتظار هدیه رو دارن. اگه واقعا می خواید بر اون اثر بذارین، در یک روز معمولی به اون هدیه بدین تا نشون بدین که به یادش هستین. واسه این کار مجبور نیستین خودتون رو دچار ورشکستگی کنین، شاید اگه فقط اونو با یک بسته شکلات، چند شاخه گل یا صرف شام در رستوران غافل گیر کنین، واقعا خوشحال می شه. این روش، نشون دادنِ اهمیت شماس که ارزش داره نه ارزش مادی هدیه.

۲. وقتی واسه تولد یا سالگرد هدیه می خرید اهمیت دادن تون رو نشون بدین

خانوما دوست دارن بدونن که به چیزای مورد علاقه شون توجه می شه. می تونین چیز کاربردی و دوست داشتنی ای رو که خیلی وقت درباره اش صحبت کرده بخرین یا چیزی که حتی نمی دانسته به اون نیاز داره.

معمولا وقتی خانوما از چیزی خوش شون میاد دائم درباره اون حرف میزنن. اگه خوب گوش کنین، شاید متوجه می شید اون چه چیزی دوست داره و دلش می خواد چه چیزایی داشته باشه. اگه خوش شانس باشین شاید حتی جزئیات اونو هم بگه. اگه هر دفعه که از جلوی مغازه ای رد می شید، مثلا به کیف مشکی خاص خیره می شه، اون کیف شاید هدیه ی خوبی واسه اوه.

۳. واسه خرید یک هدیه خوب لازم نیس قدرت تله پاتی داشته باشین

شاید فکر کنین ذهن خوانی تنها روش واسه فهمیدن این موضوعه که یک خانوم به چه چیزایی نیاز داره که حتی خودش هم از اون خبر نداره. اما این طور نیس. شما باید از توانایی حل مسئله کمک بگیرین و با در نظر گرفتن تجربه هایی که در گذشته با اون داشته اید تصمیم بگیرین.

شاید فهمیده باشین که در زمانای خاصی از ماه، همسرتون متحمل درد زیادیه و این دوره رو با خوردن قرصای خونه و خوابیدن زیاد سر می کنه. واسه غافل گیر کردن اون می تونین براش کمی شکلات بخرین یا کارت پستال تهیه کنین تا بدونه که متوجه ناخوشی اون هستین. با این کار نه تنها نشون میدید که به اون اهمیت میدید، بلکه نشون میدید که از صحبت درباره مشکلات زنانه همسرتون هراسی ندارین.

زمانی مادرم از درد شدید پا شکایت می کرد. من کفش هاش رو نگاه کردم و فورا فهمیدم مشکل از کجاست. کفشا کهنه شده بودن و دیگر واسه استفاده مناسب نبود. یک جفت کفش تازه بهترین هدیه ای بود که در اون زمان می تونستم به اون بدهم. اون اون قدر درگیر مشکلات دیگر اعضای خونواده بود که متوجه نیازش به یک جفت کفش جدید نبود.

۴ . به معنایی که هدیه تون به ذهن متبادر می کنه، توجه کنین

وقتی می خواید هدیه ای مربوط به وزن یا شکل بدن تهیه کنین باید خیلی مواظب باشین. خانوما به خاطر انتظارات غیرمنطقی و معیارهای غیرواقع گرایانه واسه زیبایی تحت فشار زیادی هستن. فقط در صورتی که همسرتون به شما بگه که:«واسه تولدم عضویت یک باشگاه ورزشی یا کلاس یوگا می خوام.» یا «یک تردمیل بهترین هدیه ایه که میتونی واسه تولدم بخری!» به اینجور هدایایی فکر کنین. وگرنه ممکنه تصادفا این پیام رو که ظاهر اون مشکلی داره به ذهن اون متبادر کنین.

خرید وسایل آشپزخانه هم اشتباه دیگریه. البته استثناهایی هست. شاید تموم چیزی که همسرتون می خواد یک میکسر جدید باشه تا مهارتای شیرینی پزی اش رو به مرحله بعد برسونه. جز در اینجور مواردی که اون به طور خاص از شما اینجور هدیه ای بخواد، خرید وسایل آشپزخانه می تونه این پیام رو به همراه داشته باشه که شما فکر می کنین اون فقط باید در آشپزخانه کار کنه. شاید هدف شما این نیس، اما پیامی که همسرتون از شما می شنوه این هستش.

۵. هدیه رو واسه اون خاص کنین

موقع خرید هدیه، چیزی انتخاب کنین که مخصوص اون باشه. خرید دو بلیط واسه سینما واسه دیدن فیلمی که شاید زیاد واسه اون جالب نباشه یک هدیه حساب می شه، اما بیشتر هدیه ای به خودتونه تا هدیه ای واسه اون. اگه همسرتون مثلا تئاتر رو ترجیح می ده شاید بهتر باشه تفریحی رو انتخاب کنین که واسه اون جالب تره. با این کار شما نشون میدید که به خاطر علایق اون، از ترجیح خودتون صرف نظر کردین و این کار ارزش زیادی واسه اون داره.

حالا دیگر می تونین برید و به اون نشون بدین چقدر براش ارزش قائل هستین…

هدیه خریدن واسه خانوما نباید به کابوس آقایان تبدیل شه. شاید زنا موجودات پیچیده ای باشن اما نشون دادن کمی محبت و اهمیت بیشتر از چیزی که فکرش رو بکنین، بر اونا اثر می ذاره. بهترین هدیه واسه خانمها حتما کاربردی ترین چیز نیس و مجبور نیستین واسه خرید اون خودتون رو ورشکست کنین.

یادتون باشه هدیه دادن، یکی از آسونترین راه های خوشحال کردن دیگرانه. بهترین هدیها از احساسات قلبی نشئت می گیرن و پیوند شما با گیرنده رو نشون میدن. براش چیزی بخرین که اونو دوست داره یا چیز ویژه ای تدارک ببینین که خودش هم نمی دانسته چقدر اونو می خواد یا به اون نیاز داره. به احتمال زیاد با این کار اون متوجه می شه که شما چقدر وقت گذاشته اید تا به اون نشون بدین چقدر دوستش دارین و براش ارزش قائل هستین. 4000تومن

]]>